LEIDING

S.S.S. Irene beschikt over een groep enthousiaste leiding.

Anita Westerveld
Leiding ouder & peuter-, kleutergym
Coördinator leiding gymnastiek
a.westerveld@sss-irene.nl

 

 

 

Louise Smilda-Klein Wolterink
Leiding selectie, meisjes groep 3-5, meisjes groep 6-8.
Coördinator wedstrijden gymnastiek
l.smilda@sss-irene.nl

 

 

 

Gijs Arentsen
Leiding jongensgym
g.arentsen@sss-irene.nl

 

 

 

Klaas van den Berg
Leiding volleybal
k.vandenberg@sss-irene.nl

 

 

 

Mindy van Eerden
Leiding sportfit 2+3
m.vaneerden@sss-irene.nl

 

 

 

Manon Hoftiezer
Leiding bodyfit
m.hoftiezer@sss-irene.nl

 

 

 

Tom Kleine Schaars
Leiding volleybal
t.kleineschaars@sss-irene.nl

 

 

 

Iris ter Maat
Leiding dynamictennis jeugd
i.termaat@sss-irene.nl

 

 

 

Liesbeth Rijsdijk
Leiding koersbal
l.rijsdijk@sss-irene.nl

 

 

 

Wessel Westerveld
Leiding klimdoeken
w.westerveld@sss-irene.nl

 

 

 

Joke Westerveld
Leiding dynamictennis mix
j.westerveld@sss-irene.nl

 

 

 

Louisa ten Wolde
Leiding sportief wandelen
l.tenwolde@sss-irene.nl

 

 

 

Kim Wubbels-Kweldam
Leiding acro-, en springgroep
k.wubbels@sss-irene.nl