LEIDING

S.S.S. Irene beschikt over een groep enthousiaste leiding.

Anita Westerveld
Leiding ouder & peuter-, kleutergym
Coördinator leiding gymnastiek

a.westerveld@sss-irene.nl




Louise Smilda-Klein Wolterink
Leiding selectie.
Coördinator wedstrijden gymnastiek

l.smilda@sss-irene.nl




Gijs Arentsen
Leiding jongensgym

g.arentsen@sss-irene.nl





Klaas van den Berg
Leiding volleybal

k.vandenberg@sss-irene.nl





 alt=Susanne Bussinkk
Leiding meisjes turnen groep 3-5 en VO


s.bussink@sss-irene.nl





 alt=Gert Eeltinkk
Leiding dynamictennis jongerengroep


g.eeltink@sss-irene.nl





Manon Hoftiezer
Leiding bodyfit

m.hoftiezer@sss-irene.nl






Iris ter Maat
Leiding dynamictennis jeugd





i.termaat@sss-irene.nl




 alt=Noor Konink
Leiding meisjes turnen groep 6-8






n.konink@sss-irene.nl


Tom Kleine Schaars
Leiding volleybal

t.kleineschaars@sss-irene.nl





Marja Raterink
Leiding sportief wandelen

m.raterink@sss-irene.nl





Femke Raterink-Scholten
Leiding klimdoeken

f.scholten@sss-irene.nl





Liesbeth Rijsdijk
Leiding koersbal

l.rijsdijk@sss-irene.nl






Janine Ter Veldhuis

Leiding sportfit

j.terveldhuis@sss-irene.nl





Joke Westerveld
Leiding dynamictennis mix

j.westerveld@sss-irene.nl





Kim Wubbels-Kweldam
Leiding acro-, en springgroep

k.wubbels@sss-irene.nl