LEIDING

S.S.S. Irene beschikt over een groep enthousiaste leiding.

Anita Westerveld
Leiding ouder & peuter-, kleutergym
Coördinator leiding gymnastiek

a.westerveld@sss-irene.nl




Louise Smilda-Klein Wolterink
Leiding selectie.
Coördinator wedstrijden gymnastiek

l.smilda@sss-irene.nl




Gijs Arentsen
Leiding junglegym

g.arentsen@sss-irene.nl





Susanne Bussink

Leiding meisjes gym groep 3-5 en VO


s.bussink@sss-irene.nl





Manon Hoftiezer

Leiding Bodyfit

m.hoftiezer@sss-irene.nl






Iris ter Maat
Leiding dynamictennis

i.termaat@sss-irene.nl






 alt=Noor Konink
Leiding meisjes turnen groep 6-8

n.konink@sss-irene.nl





 alt=Isa Ouwersloot
Leiding klimdoeken

s.ouwersloot@sss-irene.nl





Tom Kleine Schaars
Leiding volleybal

t.kleineschaars@sss-irene.nl







Eline Selman

Leiding dynamictennis jeugdgroep

e.selman@sss-irene.nl







Linsey Selman

Leiding dynamictennis jongerengroep

l.selman@sss-irene.nl




Liesbeth Rijsdijk
Leiding koersbal

l.rijsdijk@sss-irene.nl






Janine Ter Veldhuis

Leiding sportfit

j.terveldhuis@sss-irene.nl





Joke Westerveld
Leiding dynamictennis mix

j.westerveld@sss-irene.nl





Kim Wubbels-Kweldam
Leiding acro-, en springgroep

k.wubbels@sss-irene.nl