LESROOSTER

Het seizoen 2018-2019 begon op maandag 27 augustus
Maandag Leiding Locatie
16.00 - 17.00 Dynamictennis MAART-JULI2019
8 t/m 17 jaar
NS Sportzaal Kulturhus
17.30 - 19.00 Selectie turnen LS Sportzaal Kulturhus
19.00 - 20.00 Klimdoeken WW Sportzaal Kulturhus
20.00 - 21.00 Dynamictennis mix JW Sportzaal Kulturhus
21.00 - 22.30 Volleybal heren Sportzaal Kulturhus
Dinsdag
10.00 - 11.30 Koersbal** LR Wilhelminazaal Kulturhus
17.45 - 18.45 Jongens turnen
groep 3-8
GA Sportzaal Kulturhus
18.30 - 19.30 Sportief Wandelen LtW Buiten
19.45 - 21.00 Volleybal mix TKS Sportzaal Kulturhus
21.00 - 22.30 Dynamictennis mix GE Sportzaal Kulturhus
Woensdag
09.30 - 10.30 Sportief wandelen LtW Buiten
19.15 - 20.30 Volleybal dames TKS Sportzaal Kulturhus
20.30 - 21.30 Volleybal dames en heren sr. KvdB Sportzaal Kulturhus
Donderdag
09.30 - 10.30 Dynamictennis mix JW Sportzaal Kulturhus
13.30 - 14.30 Sportfit 2 *** MvE Sportzaal Kulturhus
14.30 - 15.30 Sportfit 3 *** MvE Sportzaal Kulturhus
15.30 - 16.30 Sportfit 1 *** MvE Sportzaal Kulturhus
17.30 - 18.30 Meisjes turnen gr.3-6
LS Sportzaal Kulturhus
18.30 - 19.30 Meisjes turnen vanaf groep 7
LS Sportzaal Kulturhus
19.30 - 20.30 Bodyfit MH Sportzaal Kulturhus
20.30 - 21.30 Selectie dynamictennis Sportzaal Kulturhus
Vrijdag
16.30 - 17.30 Dynamictennis tot MAART 2019
8 t/m 17 jaar
ItM Sportzaal Kulturhus
17.30 - 19.00 Acrogroep KW Sportzaal Kulturhus
19.00 - 20.00 Springgroep KW Sportzaal Kulturhus
Zaterdag
09.00 - 10.00 Ouder en Peuter
gym
AW Sportzaal Kulturhus
10.00 - 11.00 Ouder en Peuter
gym
AW Sportzaal Kulturhus
11.00 - 12.00 Kleutergym AW Sportzaal Kulturhus
12.15 - 14.15 Selectie turnen LS Sportzaal Kulturhus
13.30 - 14.30 Survival senior (16+) alleen clinic MvE buiten
14.30 - 15.30 Bootcamp junior (10-16jr)alleen clinic MvE buiten
* sportief wandelen op donderdag: in het winterseizoen op zaterdagmorgen van 9.00-10.00
** alleen even weken
*** De niveaus van sportfit verschillen, de leiding zal in overleg bepalen welke groep het beste bij u past.

Vakantierooster

Het seizoen 2018-2019 begon op maandag 27 augustus.
Herfstvakantie maandag 22-10-2018 t/m zaterdag 27-10-2018
Kerstvakantie maandag 24-12-2018 t/m zaterdag 05-01-2019
peuter en kleutergym geen les op za. 22+29 dec.
Voorjaarsvakantie maandag 04-03-2018 t/m zaterdag 09-03-2018
Goede Vrijdag / Pasen / Meivakantie vrijdag 19-04-2019 t/m zaterdag 04-05-2019
Hemelvaartsweekend donderdag 30-05-2019 t/m zaterdag 014-06-2019
2e Pinksterdag maandag 10-06-2019
Zomervakantie maandag 22-07-2019 t/m zaterdag 31-08-2019

De basisschool groepen hebben geen les tijdens bovenstaande schoolvakanties.
Voor de ouder en peutergym en de zaterdag kleutergroep geldt hiervoor in principe de zaterdag aan het einde van de vakantieweek.
Ook de sportfit groepen sporten niet tijdens de schoolvakanties.
Alle groepen hebben tussen Kerst en oud & nieuw en in de zomervakantie geen les.
Over uitzonderingen hierop wordt er in de groep tijdig ge√Įnformeerd.

Afkortingen leiders
GA = Gijs Arentsen
KvdB = Klaas van den Berg
GE = Gert Eeltink
MvE = Mindy van Eerden
MH = Manon Hoftiezer
TKS = Tom Kleine Schaars
ItM = Iris ter Maat
HN = Henny Navis
LR = Liesbeth Rijsdijk
LS = Louise Smilda-Klein Wolterink
NS = Nardie Somsen
AW = Anita Westerveld
JW = Joke Westerveld
WW = Wessel Westerveld
LtW = Louisa ten Wolde
KW = Kim Wubbels